П`ятниця
17.05.2024
09:37
Нові твори
Чому я хочу бути поліцейським?

Який подарунок краще всього?

Піонерський табір

Літо 2023 року

Лист для батьків, чому мені потрібно завес...

Теми творів
Хобі Родина здоров'я цирк літо канікули зима Улюблена Тварина іграшки Новий рік Улюблений фільм Улюблений квітка день народження Мій Клас улюблений вчитель Моя Кімната Перший Сніг Андерсен творчість навчання Вчинки Дідусь Рідне Місто квіти осінь Короленка космос Врубель Комарів Саврасов Полєнов Грабар Нестеров Решетніков Тургенєв Прислів'я маршак Україна ВІЙНА Єршов Д. Дефо природа доброта Фантастика свята ЛЕГЕНДИ їжа байки Чехов Сусіди Лермонтов улюблена іграшка Бредбері спорт Підручник Куїнджі Рідний Край Лєсков гомер Пришвін казки Герасимов Маковський Васнєцов Левітан Шишкін Распутін Дж. Свіфт Дж. Лондон міфи щастя Ж. Верн Дитинство Великдень Домашня Тварина Конан Дойл Сестра література Абрамов Некрасов Як я провів літо Дж. Олдрідж Масниця весна О. Генрі Відпочинок Пушкін Івашкевич пукирев васнецов попов Перов Андрєєв Прізвиська Гоголь Салтиков-Щедрін екологія Платонов Крилов Побут Юон Карамзін іграшка професії Мрія Сервантес Шекспір Магія зощенко Грін Паустовський традиції праця Заздрість бальзак Слово О Полку Ігоревім зимові канікули мама Фонвізін Грибоєдов церква фільми Мольєр Батьківщина зло Островський Армія мистецтво ліс світ Добро толстой знання США село китай краса Літні Канікули Гумільов Оскар Уальд Тато тварини Гончаров історія Достоєвський тютчев айтматов Горький Бунін Кафка поезія дружба Ким Я Хочу Стати Джек Лондон Індія книга Єсенін кіно Улюблений Предмет Релігія Єрофєєв вчитель Купрін Солженіцин Музика Булгаков Ахматова театр Медицина Хемінгуей школа наука Васильєв Комп'ютер вільна тема
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шкільні твори
Головна » Твори » 11-й клас

Чи потрібні конкретному соціуму зміни і з яких причин


Твір для 11 класу на тему «Чи потрібні конкретному соціуму зміни і з яких причин»


 На мою думку, будь-які зміни є новий етап життя кожної людини, розділяючи цю його життя на до і після. Завдяки цим змінам, людина реалізує власний розвиток, вдосконалюючи не тільки особисто себе, але і середовище, в якій він живе. Зміни - це, свого роду, дорослішання людини, становлення його на нову дорогу, що веде до досконалості. За доказами звернемося до кількох творів відомих вітчизняних і зарубіжних авторів.


 У романі «Батьки і діти» І.С. Тургенєв сміливо розкриває тему нової категорії громадян, людей, котрі заперечують століттями формувалися підвалини і звички соціуму, відмовляючись від цінностей, нав'язаних людині церквою, закликаючи людей в рамках соціуму до вільних стосунків. Адже саме таким постає перед читачем Євген Базаров - головний персонаж твору. За допомогою прямої мови свого персонажа, автор висловлюється про необхідність «розчистити місце», практично прямо кажучи про повалення набив оскому царського режиму. Саме з таких фігур і виникла ситуація, яка призвела країну до революції, до глобальних змін, направити які назад було вже неможливо.


 Продовжуючи розгляд тематики, зазначеної в назві даної роботи, можна назвати, нітрохи, при цьому, не схибив проти істини, твір американської письменниці Харпер Лі «Убити пересмішника». На сторінках свого твору автор розміщує щирий заклик знищити расову дискримінацію, за допомогою введення на сторінки роману адвоката Аттікуса Фінча, ярого борця з людиноненависницьким ставленням один до одного в межах свого міста. В рамках свого професіоналізму, він надає захист чорношкірому персонажу, незаслужено звинуваченому у злочині, якого він не скоював. Для тих часів, коли цей роман побачив світ, він був подібний до вибуху бомби, що зуміла поділити Штати на 2 табори. - соціум расистів, для яких їхня перевага білої раси над чорною расою не викликає ні найменшого сумніву, і суспільство тих,хто старанно протистояв самому поняттю.


 На закінчення слід зазначити, що подібні Базарову або Фінчу люди, завжди з'являлися в соціумі, прагнучи його змінити .. І справжній парадокс полягав у тому, що, шляхом реалізації настільки революційних намірів, соціум підвищував взаємну терпимість складових його людей. Це цілком пояснює необхідність суспільству змін, як каталізатора його розвитку.



Категорія: 11-й клас | Додано: 25.10.2020
Переглядів: 126 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
avatar