Правила спілкування в реальності і соціальних мережах
Твір на тему «Правила спілкування в реальності і соціальних мережах», суспільствознавство, 10-й клас
Мені хотілося б торкнутися теми спілкування. До нього я відношу комунікації у віртуальному світі, тобто це різні соціальні мережі, чати тощо.
Отже, почнемо з того, що найчастіше викликає настороженість при спілкуванні - питання. Я б сказав так: "На питання ніколи не варто відповідати тільки "ТАК" або "НІ". Іноді бувають такі ситуації і такі люди, при яких потрібно говорити чітко по справі, тоді, звичайно, не сперечаюся, відповідь "Так" або "Ні" підкреслить вашу лаконічність, серйозність і, найголовніше, рішучість!Але при спілкуванні в соціальних мережах варто бути простіше, як мені здається, потрібно давати повні, розгорнуті відповіді, причому після вашого відгуку повинен слідувати будь-яке питання, щоб співрозмовник не відчував прісність діалогу і не тягнув весь розмову на себе. Питання можна ставити на будь-які теми, не обов'язково вони повинні бути такими ж, як і у партнера, наприклад, "А ти?", "А у тебе?", "А тобі?" і т. д. Якщо вам дійсно хочеться дізнатися як справи у вашого співрозмовника або про те, що він думає з приводу якої-небудь ситуації, я думаю, краще це питання трошки відкласти.
Якщо відразу не можете дати відповідь при реальному спілкуванні, то тоді, напевно, варто просто посміхнутися. З одного боку, це може вказати на вашу сором'язливість, але з іншого покаже і те, що ви бажаєте продовжити розмову.
Якщо вам щось не подобається, або ваша думка не збігається з думкою співрозмовника, краще не кивати головою в такт, а просто аргументовано висловити свою точку зору, показувати свій характер іноді теж потрібно. Це дуже важливий момент, адже коли людині, яка веде з вами розмову, щось не подобається чи він проти чогось, його відразу видасть поведінка: постійні відволікання, перебивання і т. д. Тому свою точку зору висловлювати необхідно, більш того, її потрібно доводити, тільки тоді ви зможете прийти до компромісу.
Ну ось ми і підібралися до ще одного пункту, який, на мій погляд, важливий! Це невербальне спілкування, тобто мова жестів, поглядів. Наприклад, ви відразу зможете зрозуміти, що людині з вами не цікаво, якщо він всіляко мнеться, або слухає вас спираючись на стілець, спершись об стіну і т. д.
Повернувшись до тонкощів віртуального спілкування, я хотів би сказати про те, що варто було б використовувати смайли. Чому? Та тому що співрозмовник не бачить і не чує інтонації сказаного, і внаслідок цього будь-яку надруковану фразу може сприйняти по-різному. Тому важливо, щоб читаючи ваші повідомлення було видно ваш настрій.
|
Категорія: 10-й клас | Додано: 16.09.2018
|
Переглядів: 599
| Рейтинг: 0.0/0 |
|