Вівторок
11.02.2025
07:19
Нові твори
Чому я хочу бути поліцейським?

Який подарунок краще всього?

Піонерський табір

Літо 2023 року

Лист для батьків, чому мені потрібно завес...

Теми творів
Хобі Родина здоров'я цирк літо канікули зима Улюблена Тварина іграшки Новий рік Улюблений фільм Улюблений квітка день народження Мій Клас улюблений вчитель Моя Кімната Перший Сніг Андерсен творчість навчання Вчинки Дідусь Рідне Місто квіти осінь Короленка космос Врубель Комарів Саврасов Полєнов Грабар Нестеров Решетніков Тургенєв Прислів'я маршак Україна ВІЙНА Єршов Д. Дефо природа доброта Фантастика свята ЛЕГЕНДИ їжа байки Чехов Сусіди Лермонтов улюблена іграшка Бредбері спорт Підручник Куїнджі Рідний Край Лєсков гомер Пришвін казки Герасимов Маковський Васнєцов Левітан Шишкін Распутін Дж. Свіфт Дж. Лондон міфи щастя Ж. Верн Дитинство Великдень Домашня Тварина Конан Дойл Сестра література Абрамов Некрасов Як я провів літо Дж. Олдрідж Масниця весна О. Генрі Відпочинок Пушкін Івашкевич пукирев васнецов попов Перов Андрєєв Прізвиська Гоголь Салтиков-Щедрін екологія Платонов Крилов Побут Юон Карамзін іграшка професії Мрія Сервантес Шекспір Магія зощенко Грін Паустовський традиції праця Заздрість бальзак Слово О Полку Ігоревім зимові канікули мама Фонвізін Грибоєдов церква фільми Мольєр Батьківщина зло Островський Армія мистецтво ліс світ Добро толстой знання США село китай краса Літні Канікули Гумільов Оскар Уальд Тато тварини Гончаров історія Достоєвський тютчев айтматов Горький Бунін Кафка поезія дружба Ким Я Хочу Стати Джек Лондон Індія книга Єсенін кіно Улюблений Предмет Релігія Єрофєєв вчитель Купрін Солженіцин Музика Булгаков Ахматова театр Медицина Хемінгуей школа наука Васильєв Комп'ютер вільна тема
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Шкільні твори
Головна » Твори » 10-й клас

Правила спілкування в реальності і соціальних мережах

Твір на тему «Правила спілкування в реальності і соціальних мережах», суспільствознавство, 10-й клас

Мені хотілося б торкнутися теми спілкування. До нього я відношу комунікації у віртуальному світі, тобто це різні соціальні мережі, чати тощо.

Отже, почнемо з того, що найчастіше викликає настороженість при спілкуванні - питання. Я б сказав так: "На питання ніколи не варто відповідати тільки "ТАК" або "НІ". Іноді бувають такі ситуації і такі люди, при яких потрібно говорити чітко по справі, тоді, звичайно, не сперечаюся, відповідь "Так" або "Ні" підкреслить вашу лаконічність, серйозність і, найголовніше, рішучість!Але при спілкуванні в соціальних мережах варто бути простіше, як мені здається, потрібно давати повні, розгорнуті відповіді, причому після вашого відгуку повинен слідувати будь-яке питання, щоб співрозмовник не відчував прісність діалогу і не тягнув весь розмову на себе. Питання можна ставити на будь-які теми, не обов'язково вони повинні бути такими ж, як і у партнера, наприклад, "А ти?", "А у тебе?", "А тобі?" і т. д. Якщо вам дійсно хочеться дізнатися як справи у вашого співрозмовника або про те, що він думає з приводу якої-небудь ситуації, я думаю, краще це питання трошки відкласти.

Якщо відразу не можете дати відповідь при реальному спілкуванні, то тоді, напевно, варто просто посміхнутися. З одного боку, це може вказати на вашу сором'язливість, але з іншого покаже і те, що ви бажаєте продовжити розмову.

Якщо вам щось не подобається, або ваша думка не збігається з думкою співрозмовника, краще не кивати головою в такт, а просто аргументовано висловити свою точку зору, показувати свій характер іноді теж потрібно. Це дуже важливий момент, адже коли людині, яка веде з вами розмову, щось не подобається чи він проти чогось, його відразу видасть поведінка: постійні відволікання, перебивання і т. д. Тому свою точку зору висловлювати необхідно, більш того, її потрібно доводити, тільки тоді ви зможете прийти до компромісу.

Ну ось ми і підібралися до ще одного пункту, який, на мій погляд, важливий! Це невербальне спілкування, тобто мова жестів, поглядів. Наприклад, ви відразу зможете зрозуміти, що людині з вами не цікаво, якщо він всіляко мнеться, або слухає вас спираючись на стілець, спершись об стіну і т. д.

Повернувшись до тонкощів віртуального спілкування, я хотів би сказати про те, що варто було б використовувати смайли. Чому? Та тому що співрозмовник не бачить і не чує інтонації сказаного, і внаслідок цього будь-яку надруковану фразу може сприйняти по-різному. Тому важливо, щоб читаючи ваші повідомлення було видно ваш настрій.



Категорія: 10-й клас | Додано: 16.09.2018
Переглядів: 599 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
avatar