Вівторок
11.02.2025
10:48
Нові твори
Чому я хочу бути поліцейським?

Який подарунок краще всього?

Піонерський табір

Літо 2023 року

Лист для батьків, чому мені потрібно завес...

Теми творів
Хобі Родина здоров'я цирк літо канікули зима Улюблена Тварина іграшки Новий рік Улюблений фільм Улюблений квітка день народження Мій Клас улюблений вчитель Моя Кімната Перший Сніг Андерсен творчість навчання Вчинки Дідусь Рідне Місто квіти осінь Короленка космос Врубель Комарів Саврасов Полєнов Грабар Нестеров Решетніков Тургенєв Прислів'я маршак Україна ВІЙНА Єршов Д. Дефо природа доброта Фантастика свята ЛЕГЕНДИ їжа байки Чехов Сусіди Лермонтов улюблена іграшка Бредбері спорт Підручник Куїнджі Рідний Край Лєсков гомер Пришвін казки Герасимов Маковський Васнєцов Левітан Шишкін Распутін Дж. Свіфт Дж. Лондон міфи щастя Ж. Верн Дитинство Великдень Домашня Тварина Конан Дойл Сестра література Абрамов Некрасов Як я провів літо Дж. Олдрідж Масниця весна О. Генрі Відпочинок Пушкін Івашкевич пукирев васнецов попов Перов Андрєєв Прізвиська Гоголь Салтиков-Щедрін екологія Платонов Крилов Побут Юон Карамзін іграшка професії Мрія Сервантес Шекспір Магія зощенко Грін Паустовський традиції праця Заздрість бальзак Слово О Полку Ігоревім зимові канікули мама Фонвізін Грибоєдов церква фільми Мольєр Батьківщина зло Островський Армія мистецтво ліс світ Добро толстой знання США село китай краса Літні Канікули Гумільов Оскар Уальд Тато тварини Гончаров історія Достоєвський тютчев айтматов Горький Бунін Кафка поезія дружба Ким Я Хочу Стати Джек Лондон Індія книга Єсенін кіно Улюблений Предмет Релігія Єрофєєв вчитель Купрін Солженіцин Музика Булгаков Ахматова театр Медицина Хемінгуей школа наука Васильєв Комп'ютер вільна тема
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шкільні твори
Головна » Твори » 10-й клас

Селена Прилуцьки - польська художниця

Селена Прилуцьки-польська художниця народилася в одна тисяча п'ятдесят восьмому році, в місті Бореславец, в сім'ї бібліотекаря Шнецку і вчительки початкових класів Агницы Прилуцьки. Маленька Оля була єдиною дитиною в родині, бо батьки її пестили, плекали, балували і виконували всі її капризи, одним з яких стали купівля акварельних фарб, полотен, мольберта і етюдника. 

І Селену почала творити, постійно була вимазана фарбами, руки, обличчя, що вже говорити про одяг, але Агница лише посміхалася, бачачи, як її донька намагається намалювати те, що бачить. Спочатку, всі картини Селени були схожі на «мазанину», як казав її батько Шнецку. Очки ображалася і відповідала йому: ти нічого не розумієш в мистецтві тато, на що він лише сміявся.

Коли у Селени нічого не виходило, вона за кілька годин могла сидіти і дивитися на порожнє нове полотно, придумуючи якісь образи, щось згадуючи, посміхалася і ставала похмурою, потім вставала і йшла погуляти. А прийшовши з прогулянки, починала все заново, черговий зіпсований полотно, забруднені в фарбі обличчя і руки, а також одяг, але це його не зупиняло.

В шостому класі, Селену попросила батьків записати її в місцеву художню школу. Вона стала відвідувати її три рази в тиждень, просила вчителів, підказати їй, як і що, навчити її правильно малювати, на що ті відповідали, що малюнок йде від серця і кожна людина бачить і сприймає все по-своєму. 

З роками, Селену зрозуміла, про що говорили їй викладачі, вона стала відчувати свої малюнки, пензликами виводила тільки їй зрозумілі маніпуляції, які з часом перетворювалися в незвичайні, яскраві, красиві картини. По закінченні школа, Селену вирішила поступити в університет мистецтв, на факультет живопису, у Варшаві.

Вона провчилася п'ять років і на випускному вечорі в університеті, подарувала свою картину «Світанок над Віслою» своєму куратору. Багато хто в залі, були приголомшені тією чарівною красою, яка виходила від картини. Вона ніби ожила, прозора Вісла зі своїм спокійним течія, яка відображала в собі досвітній відблиск сонця, дар все присутнім відчуття умиротворення і спокою.

До загального здивування, куратор сказав, що цю картину віддадуть у музей живопису Варшави, так як він хотів би, щоб інші люди змогли б відчути цю картину, щоб вони відчули ті ж непередавані емоції, як і сьогодні ті, хто прийшли сюди.

«Світанок над Віслою», є найвідомішою картиною Селени Прилуцьки, вона виставлялася не тільки у Варшаві, але так само в Лондоні, Парижі, Москві, Гонг-Конгу, Нью-Йорку та інших містах світу. І люди, які бачили цю картину, говорили, що в ній є щось незвичайне, неповторне, що не можна описати словами, це можна лише відчути.



Категорія: 10-й клас | Додано: 20.05.2019
Переглядів: 304 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
avatar