Творчість Івана Сергійовича Тургенєва
Іван Сергійович Тургенєв за свій значний велика праця удостоївся похвали Віссаріона Григоровича Бєлінського і Миколи Васильовича Гоголя, також був найвідомішим письменником «Современника».
Він з душевною простотою зображував справжні бажання всього селянського стану показати «Російського мужичка з села». Таким чином, він створив оповідання «Тхір і Калінич». В даному творі він наочно показав відмінність між орловським мужиком і калузьким мужиком, порівнюючи їх трудову діяльність, характер, фізичний розвиток і розпорядок дня. Потім цей розповідь дав грунт для цілої низки оповідань збірки «Записки мисливця».
Так розпочався мистецький період життя у творчості письменника. Саме його прийнято вважати початком творчості письменника з «натуральної школи» Гоголя і наступним твором «Тхір і Калінич» 1847 року. Також він писав різні вірші до цього оповідання, серед них «Розмова», «Андрій» та інші поеми.
У 1855 році письменник починає новий етап своєї творчості. У цей рік він закінчує роботу над своїм першим романом «Рудін». Даний роман дає поштовх створенню таких же ідейних романів, серед яких «Напередодні», «Батьки і діти», «Дворянське гніздо». Особливо варто відзначити роман «Батьки і діти», де представлена сварка поколінь, різні думки отців і дітей і зіткнення їхніх думок у звичайних реаліях життя.Базарів абсолютний нігіліст, людина, яка ні в що не вірить, хоча і займається наукою, його учні Аркадій Кірсанов, протистоять даному суспільству батько Аркадія Микола Петрович і його рідний дядько Павло Петрович Кирсановы, для яких противний Євгеній Васильович Базарів, вони ненавидять його всіма почуттями, і вважають що він поганий приклад для наслідування.У свою чергу Тургенєв як автор не передбачає продовжити роману для Базарова, він вважає його «зайвою людиною» в цьому суспільстві і тому він гине від зараження крові, яке отримав при розтині тифозного мужика, хоча як доктор міг би вберегти себе від цього явища. Після критики в журналі «Современник» він перестав друкувати твори в цьому журналі, точніше йому заборонили друкувати в даному журналі-за «Батьків і дітей».
Подальше його творчість пов'язана більше з містичними творами, серед яких «Примари», «Після смерті». Всі ці твори письменник присвятив загадковим явищам і випадковостям в долях всіх живучих людей.
|
Категорія: 10-й клас | Додано: 11.04.2017
|
Переглядів: 503
| Рейтинг: 0.0/0 |
|