Сьогодні, дуже багато шукають способи, щоб, їли навіть, і не стати мільярдером, то, хоча б, пристойно і стабільно заробляти. Прагнуть до цього, практично, всі, от, тільки, виходить це , у одиниць. Особливо, мріють про це, школярі старших класів. Їх можна без праці, зрозуміти – мотивація. Хтось хоче «крутий» мобільний телефон, планшет або ноутбук, а у кого-то, і зовсім немає грошей, щоб, більш-менш, гідно одягатися. На жаль, настав такий час, що далеко не всі батьки можуть забезпечити своїх дітей. І це дуже сумний факт.
Школярі ж, розуміючи, що «іншого виходу у них немає, замість того, щоб навчатися, намагаються займатися бізнесом, в переважній більшості випадків, навіть не підозрюючи про те, що це таке, і що взагалі потрібно робити, щоб стати бізнесменом.
Природно, далеко не у всіх школярів, багаті батьки, і «оптимальний варіант», як вважають діти – це бізнес з нуля.
Природно, як її починати, вони навіть поняття не мають. Починають щось допомагати продати, купити і т. д. Виконують дрібні доручення, одним словом – повна нісенітниця. У найкращому випадку, вони мають за це мізерну оплату, якої, навіть поповнити мобільник, не вистачить. А, в переважній більшості випадків, їх просто «посилають у незаселені краю», пригрозивши, при цьому, повідомити дирекцію школи і поліцію, про «факті». Ясна річ, що будь-яка дитина злякається і залишиться «з носом».
Але, питання залишається питанням: чи можливий, бізнес для школярів? Судячи з практики, як не дивно – так!
В першу чергу, що школяр повинен розуміти, що ніхто не платить гроші просто так. Щоб мати гроші, а вже, тим більше, почати власний бізнес, необхідно володіти певними знаннями.
На сьогоднішній день, дуже багато школярів, особливо старших класів, практикують такий вид заробітку, як написання рефератів, творів, контрольних і т. д. Оплата, природно, тут відбувається за домовленістю.
Але, є й ті, хто «зробив крок далеко вперед». особливо, це стосується тих, хто добре знайомий з мобільними додатками і програмуванням. Є школярі, які, на сьогоднішній день, завдяки своїм знанням, заробляють, в десятки, а то і в сотні разів більше, ніж їх батьки. Вони прописують різні додатки до ігор, тестують і т. д. І, треба сказати, вони люблять свою справу, і, на щастя, вже визначилися з місцем у житті. Такими школярами, вже давно зацікавилися великі розробники, і, навіть, готові повністю оплатити їхнє майбутнє освіту у ВУЗах.
На жаль, є й інші «бізнесмени». Ні, заробляють вони ні чим не менше, ніж ті, про кого сказано вище, ось, тільки, не заробіток це... Все, звісно, здогадалися, що мова йде про школярів-хакерів.
Ці малолітні псевдо-генії, без праці зламають сторінку в соцмережі, інтернет-скриньку і т. д. Але це «квіточки». Багато з них, чудово знають принцип захисту банківської системи, її вади, і, без праці, «хакают» чужі рахунки, природно, з крадіжками коштів.
Будь-який школяр, повинен знати і розуміти, що від такого виду бізнесу, треба триматися якомога далі, так як, ні до чого хорошого, крім огорожі з колючим дротом», він не приведе!
|