Вівторок
11.02.2025
05:41
Нові твори
Чому я хочу бути поліцейським?

Який подарунок краще всього?

Піонерський табір

Літо 2023 року

Лист для батьків, чому мені потрібно завес...

Теми творів
Хобі Родина здоров'я цирк літо канікули зима Улюблена Тварина іграшки Новий рік Улюблений фільм Улюблений квітка день народження Мій Клас улюблений вчитель Моя Кімната Перший Сніг Андерсен творчість навчання Вчинки Дідусь Рідне Місто квіти осінь Короленка космос Врубель Комарів Саврасов Полєнов Грабар Нестеров Решетніков Тургенєв Прислів'я маршак Україна ВІЙНА Єршов Д. Дефо природа доброта Фантастика свята ЛЕГЕНДИ їжа байки Чехов Сусіди Лермонтов улюблена іграшка Бредбері спорт Підручник Куїнджі Рідний Край Лєсков гомер Пришвін казки Герасимов Маковський Васнєцов Левітан Шишкін Распутін Дж. Свіфт Дж. Лондон міфи щастя Ж. Верн Дитинство Великдень Домашня Тварина Конан Дойл Сестра література Абрамов Некрасов Як я провів літо Дж. Олдрідж Масниця весна О. Генрі Відпочинок Пушкін Івашкевич пукирев васнецов попов Перов Андрєєв Прізвиська Гоголь Салтиков-Щедрін екологія Платонов Крилов Побут Юон Карамзін іграшка професії Мрія Сервантес Шекспір Магія зощенко Грін Паустовський традиції праця Заздрість бальзак Слово О Полку Ігоревім зимові канікули мама Фонвізін Грибоєдов церква фільми Мольєр Батьківщина зло Островський Армія мистецтво ліс світ Добро толстой знання США село китай краса Літні Канікули Гумільов Оскар Уальд Тато тварини Гончаров історія Достоєвський тютчев айтматов Горький Бунін Кафка поезія дружба Ким Я Хочу Стати Джек Лондон Індія книга Єсенін кіно Улюблений Предмет Релігія Єрофєєв вчитель Купрін Солженіцин Музика Булгаков Ахматова театр Медицина Хемінгуей школа наука Васильєв Комп'ютер вільна тема
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Шкільні твори
Головна » Твори » 11-й клас

Деякі проблемні ситуації у школярів

Ніхто, в реальному житті , не застрахований від різних ситуацій. Життя, як кажуть – штука складна і багатогранна. Деколи, навіть дорослий, маючи величезний життєвий досвід, може дуже сильно сумніватися, як необхідно діяти в тій, або іншій ситуації. А що вже говорити про підлітка, у якого цього самого життєвого досвіду, як «кіт наплакав?»

Уявімо собі таку ситуацію. Старшокласник, повертаючись пізно додому, скажімо, після тренування, або якогось свята, стоїть на зупинці й чекає потрібний йому автобус, тролейбус або маршрутне таксі. На вулиці вже темно, пізній вечір. А на зупинці він знаходиться один. І тут, він зауважує на лавці чию-то, досить дорогу барсетку.

Хлопцеві, природно, стає дуже цікаво, що там перебувати, тим більше, як говорилося раніше, поруч нікого немає.

Він, природно, бере її, відкриває і перевіряє вміст. Ця перевірка, не багато шокує хлопця. Там, крім великої кількості документів, договорів, доручень і т. д., виявляється досить велика сума грошей, як у національній валюті, так і у вільно конвертованій. Крім цього, кілька банківських карт, паспорт, закордонний паспорт, водійське посвідчення, кілька в'язок ключів і т. д. Крім цього, два, дуже дорогих мобільних телефони, які вимкнені.

Як же вчинити школяреві в цьому випадку?

Школяр, злякано, і дуже обережно бере її, і ховає собі в рюкзак, чекає потрібний йому, транспорт, і приїжджає додому. Вдома, він показує знахідку батькам, і розказує все, як було насправді. І ще, він додав, що в поліцію йти побоявся, за що батько похвалив сина! Питається: чому? Адже, якщо слідувати логіці, то школяр повинен був, саме так і вчинити – віднести знайдене в поліцію.

Якщо проаналізувати глибше, з точки зору вже дорослої людини, то стане зрозуміло, що, по суті, батько виявився прав.

Як з'ясувалося пізніше, через кілька днів, на об'їзній трасі був виявлений труп, з численними ножовими пораненнями. Це і був господар цієї барсетки. Школяру довелося б досить довго, можливо, з допомогою адвоката, доводити, що він абсолютно не причетний до цього. Та й у батьків могли б виникнути величезні проблеми.

Крім цього, родичі убитого могли б стверджувати, що сума грошей, яка знаходилася в барсетці, була істотно вище тієї, яка була виявлена, фактично. І довести зворотне, в цьому випадку, практично, неможливо!

Зробивши висновки з вищевикладеного, можна легко зрозуміти, що далеко не завжди те, що є, з першого погляду, очевидно, може бути правильним. Школяр, вважаючи, що поступає так, як йому велить обов'язок, може не тільки не зробити порядний вчинок, а й зовсім, заробити собі величезну кількість неприємностей.

Звідси висновок: якщо ситуація складна і суперечлива, потрібно обов'язково проконсультуватися з дорослими. В першу чергу – з батьками!



Категорія: 11-й клас | Додано: 20.08.2017
Переглядів: 540 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
avatar