Для чого людині потрібна доброта?
Твір-роздум на тему «Для чого людині потрібна доброта?», 11-й клас
Уявімо собі саму поширену ситуацію. На вулиці, в негоду і дощ, стоїть біля під'їзду маленьке кошеня. Всі мешканці проходять повз нього, і ні в кого немає до нього ніякого діла. А він, бідний нявкає від холоду і голоду.
І тут, зі школи йде старшокласниця., Подивившись на нього, їй стало до болю шкода. Вона повертається в найближчий магазин і купує пакетик молока і сосиску. Після чого, йде, годує бідного нещасного кошеня.
Багато можуть розцінити це дурістю, триньканням, легковажністю, і т. д. Але, якщо розібратися глибше, то це прояв доброти і милосердя.
Ситуація інша. Хлопцеві купили новий велосипед. Він, з радістю, склавши його, виносить на вулицю і починає кататися. І тут до нього підходить хлопець постарше, просто, силою, відбирає велосипед, і катається весь вечір.
Господарю велосипеда, звичайно, дуже прикро, але він нічого не може зробити, так як він слабший. На зауваження бабусь, які сидять біля під'їзду, «сильний» навіть не реагує, але, зрештою, говорить їм, «куди їм необхідно йти».
Закінчилося все тим, що батько господаря велосипеда, повернувшись з роботи, викликав поліцію, і нахабу забрали у відділок.
Як бачимо, що дві різні ситуації у нас викликають різні почуття та емоції.
Всі ми прекрасно пам'ятаємо, що з самого раннього дитинства, кожну дитину навчали того, що в житті треба бути добрим. Навіть, у тих же самих казках, добро завжди перемагало зло. Але, чи так це насправді? У реальному житті?
На жаль, немає. Іноді, добра людина багато позбавлений. Він не має того, про що мріє. Якщо згадати наших батьків, особливо, тих, які працювали на заводах і фабриках, те, що ми частенько бачили, як вони щось приносили додому з роботи. І, досить часто. Не важко було здогадатися про походження подібних «подарунків долі». Тим не менш, всі на це закривали очі, так як прекрасно розуміли, що це, врешті-решт, довелося б купувати. А так, «заощаджену» суму можна було витратити на щось інше.
Тим не менш, які б аргументи не наводилися на користь зла і лукавства, добро, звичайно ж, завжди превалює над злом. І цьому явищу є маса доказів. В першу чергу, у доброго людини завжди багато друзів і знайомих. Він у центрі уваги, поважаємо і шануємо. Якщо у нього виникають проблеми, то вони вирішуються досить просто, так як його однодумці завжди йому в цьому допоможуть. І він, в свою чергу, ніколи їм не відмовить, якщо комусь буде потрібна допомога.
Що ж, в свою чергу, відбувається з людиною, у якого переважає злість? Тут, не важко здогадатися, картина діаметрально протилежна. У такої людини, або зовсім немає друзів і знайомих, або їх дуже мало. Справа в тому, що зло ніколи не буває «в гордій самоті». «Рука об руку» зі злом, йдуть такі мерзопакостные якості, як підлість, брехливість, лицемірство, цинізм, зрадництво, нахабство, і багато інших. Людина, яка робить зло людям, ніколи не буває «забутим». Зло, як відомо, пам'ятають довго.
Крім усього, вченими доведено, що людина, яка творить зло, живе помітно менше, ніж той, який робить добро. Мало того, що у злого людини не виробляється , так званий «гормон щастя», так він ще й хворіє на багато частіше. Злі люди сильно схильні до таких захворювань, як діабет, ІХС, різних видів онкозахворювань, і багатьох інших. Науково доведено, що злість у людини сильно знижує імунітет.Але, найголовніше, що багато людей, які злі за характером, зрештою, стають злими на всіх і кожного, і, врешті-решт, у них починають розвиватися серйозні психічні захворювання. Багато з яких, не лікуються, на сьогоднішній день.
«Кинь добро у воду, так воно і з води добром вийде!» Напевно, всі пам'ятають цю фразу з відомого радянського мультфільму. Висновки з неї, хай кожен зробить для себе сам!
|
Категорія: 11-й клас | Додано: 17.02.2018
|
Переглядів: 683
| Рейтинг: 0.0/0 |
|