Для чого потрібно вчитися? (Твір–міркування)
Що там говорити, а діти, практично у всі часи і епохи, завжди були однакові. Це, що стосується навчання. Ніхто і ніколи, толком, вчитися не хотів. Дуже багато хто, хто досяг великих висот в науці і техніці, вчилися, в буквальному сенсі «з-під палиці».
Не варто доводити той факт, що хтось дуже любить і хоче вчитися, а хтось терпіти цього не може. На смак і колір, як кажуть...Тим не менш, як би того хотілося чи ні, а вчитися необхідно всім і кожному! Посудіть самі: де і кому на роботу потрібен неук? Той, хто нічого не вміє і ні в чому не розбирається? Відповідь очевидна.
Так, для чого ж, в сутності, необхідно освіта? В першу чергу – це внутрішній інтелектуальний розвиток людини, розвиток науки і техніки, розвиток самої людської цивілізації в цілому.
Якщо розібратися, то самим головною складовою у всій навчанні і розвитку людини, є школа. Це справжній фундамент освіти. І, чим він міцніший, тим краще і глибше буде сама освіта. В середніх та вищих навчальних закладах, вже йде більше напір на спеціальні знання, які будуть необхідні для отримання професії. Це так званий професійний ухил. А базою для отримання професії, можливо, що і декількох, в будь-якому випадку, залишається школа.
Крім усього, переважна більшість школярів давно помітило, що вчитися ще й дуже цікаво. Крім того, що ти отримуєш основні і фундаментальні знання, ти ще й отримуєш багато іншої інформації, яка в тому чи іншому випадку, буде дуже корисна в житті.
Багато школярі іноді скаржаться, що деякі предмети, які вони вивчають в школі, навряд чи, коли їм знадобляться в житті. Чи Так це насправді? Як показує практика – і так, і ні.
Справа в тому, що ніхто і ніколи не зможе передбачити всіх життєвих поворотів. Особливо, в наш складний і не стабільний час. Згадаймо, не такі вже далекі 90-е. Точніше, їх початок. Розпад Радянського Союзу. Дуже багато людей тоді, залишилися «за бортом». Багато з них були змушені переучуватися на нові спеціальності. Не тому, що вони цього хотіли, а, виключно для того, щоб вижити!
Є ще один, дуже великий плюс в освіті. «Все, що знаєш, за плечима не носиш!» Ця приказка довела свою правоту через століття. І, вірно! Знання ніколи не були зайвими. Завжди може скластися така ситуація, що людині терміново потрібні знання, в тій чи іншій області.
Ну і, природно, дуже популярна і правдива така приказка: «Якщо в голові є, то і в кишенях буде!» тут вже, як кажуть, без коментарів.
Підводячи підсумок вищесказаного, можна без праці здогадатися, що навчання і придбання знань, завжди були, є і будуть актуальними!
|
Категорія: 11-й клас | Додано: 11.04.2017
|
Переглядів: 1081
| Рейтинг: 0.0/0 |
|