Як не стати нудним людиною (Твір–міркування)
Всім відомо, що наш світ – це не передбачувана субстанція. У ньому дуже багато цікавого, веселого, не зрозумілого, не звіданого. Кожен новий день може принести нам щось приголомшливе, підвищує настрій. Він настільки багатогранний і широкий, що, часом, не знаєш, як кажуть, в який бік повернутися. Він дуже веселий, многокрасочен і т. д.
Але, на жаль, є багато людей, які, в силу багатьох причин, так не вважають. Для них світ завжди здається сірим, нудним, в ньому немає ніяких радощів, веселощів. Для них він завжди залишається «чорно-білим». Та й, чесно кажучи, з такими людьми не дуже цікаво підтримувати компанію. Вони, як правило – песимісти бачать лише негативні сторони у всьому, і не бажають бачити позитивних.
Такі люди, як правило, дуже самотні, у них практично немає друзів і знайомих. Але, як не дивно, більшість таких людей – дуже розумні і грамотні люди. Здавалося б, чому ніхто не хоче з ними спілкуватися, щоб почерпнути для себе щось нове та цікаве? Справа, як виявляється, в самих цих людей.
Перша причина – це повна відсутність навичок спілкування. Як не дивно, хоча багато хто з цих людей грамотні, вони дуже сором'язливі. Необхідно перебороти в собі цей «недуга».
Давно помічено, що люди дуже сильно тягнутися до веселим людям. Дуже популярні ті, хто знає багато анекдотів і веселих історій. Такі – завжди «душа» будь-якої компанії. Нічим не гірше – начитані й освічені люди. Звичайно, потрібно дивитися по ситуації. Не варто розповідати досвідченому фізику в компанії, де мало хто в цьому розбирається, про термоядерному розпад, або про подібних явищах. Краще всього, якщо він вже так хоче щось розповісти про фізику, повідати друзям цікаві факти, які більш доступні для сприйняття.
Так само, багато люди комплексують через одяг. Цього не варто робити. У кожного різні фінансові можливості, і зовсім не обов'язково бути одягненим у дорогий костюм або дублянку. «По одягу», як відомо, тільки зустрічають, і не більше!
Будучи в тій чи іншій компанії, необхідно постаратися з'ясувати, які теми цікаві компанії, або тій чи іншій людині. А в наступний раз, обов'язково ці теми торкнутися, попередньо озброївшись цікавими і доведеними фактами.
А ось, на політичні теми, варто міркувати з обережністю. Можуть бути члени компанії, які абсолютно не поділяє вашу точку зору, і може виникнути серйозний конфлікт. Те ж саме стосується і релігії. Якщо, наприклад, ви не сильно віруюча людина, то не варто усім нав'язувати свою точку зору, так як може попастися вам повний «антипод», і ви просто заробите собі ворога.
І головна порада. Коли спілкуєтеся з людьми – завжди не багато посміхайтеся. Скромна усмішка, як давно помічено психологами, дуже сильно до себе в своєму розпорядженні.
|
Категорія: 11-й клас | Додано: 06.03.2017
|
Переглядів: 566
| Рейтинг: 0.0/0 |
|