Які якості найбільше цінують в людях? (Твір–міркування)
Спілкування з іншими людьми – це, чи найголовніше, що відбувається в житті людини. Воно починається з самого раннього дитячого віку, коли дитину вчать першими літерами і словами. Саме завдяки спілкуванню, дитина в ранньому віці вчитися говорити і розуміти навколишній світ. Завдяки спілкуванню, люди обмінюються інформацією, новинами, подіями і т. д.
Але, на жаль, при спілкуванні можна виявити і той факт, що далеко не всі люди володіє тими позитивними якостями, які необхідні в суспільстві. На жаль, на сьогоднішній день, зустрічаються такі «індивідууми», які, м'яко кажучи, не дуже блищать інтелектом. Вони, практично, ні в чому не розбираються, не вміють підтримати розмову, та й розмовляти з ними, просто кажучи, не про що. Але, зустрічаються і діаметрально протилежні особистості.
Вони дуже начитані, всебічно розвинені, розбираються в дуже багатьох речах і можуть дати потрібний і слушну пораду щодо багатьох питань.
Але, як це ні дивно, розмовляти з ними ще важче, ніж у першому варіанті. Чому так?
Справа в тому, що вони, хоч і розумні, але абсолютно не мають поняття про повагу до інших. Вони намагаються нав'язати свою точку зору, не вміють вислухати чужу думку, а вже, тим більше, з ним погодитися.
Те ж саме стосується і тих, хто досяг певних результатів, і намагається «кричати про це на кожному куті». Не важко буде зрозуміти, що про скромність тут, не може бути й мови.
Той самий чоловік, який вихований і грамотний, не буде все підряд розповідати про свої досягнення і успіхи. Він ніколи не буде себе хвалити, а буде чекати, поки це зроблять інші.
Те ж саме можна сказати і про тих людей, які намагаються «вигнати злобу» зі свого серця. Вона, як відомо, роз'їдає людину зсередини. Людина, яка «злий на весь світ», незалежно від причини, зовсім не користується пошаною в суспільстві.
Всім відомо, що такі якості, як доброта, скромність, ввічливість, співчуття, розум і грамотність і т. д., завжди і у всі часи цінувалися в суспільстві. Але, є й ті люди, які цим часто зловживають. Ті ж самі «ерудити», які, насправді, багато знають і в чому підковані, починають «літати у хмарах», і перестають помічати тих, хто знає менше за них. Адже, як відомо, якщо людина чогось не знає, або не чув про якийсь новини або події, то це ще далеко не означає, що він дурний.
Але, не тільки самі позитивні якості прикрашає людину. Існують ще і вчинки, якими він підтверджує свої якості. В першу чергу – це поважати інших людей і допомагати їм.
Головне в цьому випадку, якщо людина має масу позитивних якостей і рис характеру – не перекреслювати це все поганими і негативними вчинками. Ложка дьогтю, як кажуть, може зіпсувати бочку меду!
|
Категорія: 11-й клас | Додано: 22.04.2017
|
Переглядів: 530
| Рейтинг: 0.0/0 |
|