Кого можна вважати справжнім другом? (Твір–міркування)
Уявімо собі таку ситуацію. Дружать два однокласника. Один іншому постійно підтакує, хвалить, зводить до самих зірок», співає «хвалебні оди», лестить і ніколи ні в чому не перчить. Між ними панує, як здається, «міцна дружба». І, в один прекрасний момент, на того, кого розхвалювали, напали хулігани... «Друзі», були разом. Хлопця міцно побили, відібрали гроші, куртку, мобільний телефон. А що ж зробив той, хто постійно розхвалював? Він, просто, злякався і втік.
Потерпілий друг потрапив у лікарню з численними травмами, струсом головного мозку та іншими травмами, і провів там досить великий проміжок часу. А «улесливий співак», за весь цей час, так жодного разу його не провідав. Мало того, він навіть не поцікавився про його самопочуття. Ось такі ще бувають «друзі».
Інша ситуація.
Так само, два друга старшокласника вважаються друзями, але один постійно вказує іншому на його недоліки, та можливі шляхи їх подолання. При цьому, інший постійно ображається, хоча, через деякий час розуміє, що той правий. Перший ж, при цьому, постійно допомагає йому і стримує свої обіцянки.
В якому випадку хлопець вважається одним, а в якому – так собі, знайомим?
Зовсім не складно здогадатися, що справжній друг є у другому випадку. Він завжди прийде на допомогу, не підведе ні в якій справі, завжди стримає свою обіцянку, підтримає у важку хвилину. Що там говорити, про такому одного помечтает не те, що старшокласник, а будь-який дорослий.
А ось таких людей, як у першому випадку, краще обходити десятою дорогою. Це дуже не надійні люди, вони брехливі, «слизькі», у них ніколи ніхто не буває в авторитеті. Вони з величезним задоволенням лестять в очі, а «за спиною» обливають цього ж людину брудом з ніг до голови.
З таких підлітків, як правило, виростають дуже твердими, злі , жорстокі і цинічні люди. У них немає нічого святого. Багато хто з них, на жаль, стають дуже успішними бізнесменами і забезпеченими людьми. Це і є найгірше. Так як, мало того, що вони і так «не блищать» позитивними людськими якостями, так їх ще й гроші остаточно «спалюють». По суті, вони перестають бути людьми, а перетворюються в справжніх чудовиськ.
Підлітки, які відносяться до другої ситуації, можливо, коли виростають, не завжди стають багатими і успішними, але вони мають багато друзів і знайомі, вони користуються величезною повагою і авторитетом, і їх все ставлять у приклад.
Саме таких необхідно вибирати собі в друзі, але, не просто дружити з ними, а цінувати цю дружбу і бути гідним неї. В іншому випадку, можна легко потрапити під «другу ситуацію», а там вже, просто «холодний розрахунок», і ні про яку дружбу там і мови бути не може!
|
Категорія: 11-й клас | Додано: 02.03.2017
|
Переглядів: 1394
| Рейтинг: 0.0/0 |
|