«Невидима», але реальна смерть від спілкування (Твір–міркування)
В останні 300-400 років, наука зробила «стрибок» в розвитку на багато відчутніше, ніж за 1500-2000 років, до цього. Люди навчилися добувати корисні копалини, виплавляти сталь, робити автомобілі, літаки, ядерні реактори, керувати атомом, погодними стихіями і т. д. І навіть, створили всесвітню соціальну мережу – інтернет. Здавалося б, що все робиться на благо людства. На жаль, кожне відкриття можна повернути, як на користь людей, так і у величезної шкоди. Одна з головних складових» такого непоправного шкоди, на сьогоднішній день, що стосується всесвітньої мережі – це соціальні мережі.
Як відомо, діти намагаються бути максимально схожими на дорослих. У дорослих є свої поняття іміджу, респектабельності. Як це зараз прийнято говорити на молодіжному сленгу – «своя фішка».
Не відстають від дорослих і діти. Але, якщо раніше, років 35-40 тому, дуже вагомою фішкою» був велосипед «Орлятко», «Україна», «Мінськ», а у тих, хто крутіше – мопед «Рига», «Карпати», а у самих крутих, мотоцикл «Ява» або «Чезет», то зараз, на жаль, пріоритети помінялися.
Зараз дуже «крутих» вважається той, у кого є сторінки в соціальних мережах, в яких багато друзів і передплатників. І, чим більше – тим крутіше школяр.
Те, що соціальні мережі – це пуста і марна трата часу, та ще й грошей – давно доведено. До речі, адміністратори мереж на цьому досить пристойно заробляють. Там зарплат менш, ніж 3000$ немає. А в зарубіжних мережах, завдяки наївним юзерам – на багато вище.
Але не в цьому криється справжня небезпека для наївних школярів. Останнім часом збільшилася кількість самогубств серед школярів, які присутні в мережах. Безперечним «лідером» в цьому, є горезвісні і злощасні «Контакти».
Існують спільноти, як правило, закриті, які, як вони стверджують, ведуть до «світла» або «світло». Як з'ясовується, керують такими групами «чорні» психологи, які чудово розбираються в дитячій і підліткової психології, і чудово знають, як діяти на цю, ще не сформувалася і не зміцнілу психіку.
Як же назвати цих нелюдів і бузувірів, які задалися метою планомірно винищити підростаюче покоління? А головне питання – яка мета, для чого вони це роблять?
Найкраще діють подібні прийоми на тих дітей, які найбільше піддаються впливу. Це діти, які відвідують богослужіння, знаходяться в сектах і т. д. З ними працювати легше всього.
«Господь чекає на тебе...», «Прийди до Господа, він візьме тебе простить...», «Господь відкрив двері, заходь до нього, він всемилостивий...» і подібні висловлювання, чудово діють на таких дітей, і вони готові зробити все, щоб переступити останню межу. В даному випадку, принцип сугестії і поступового «приводу» до мети діє безвідмовно.
З іншими дітьми дещо складніше, але ці моральні виродки і тут «на висоті». Вони розмовляють мовою підлітків, вивідуючи у них їхні інтереси, нахили, здібності, домінуючі риси характеру, і, природно, починають повертати психіку підлітка в «шлях в один кінець».
Вони, на жаль, б'ють точно в ціль. Дівчаток вони називають «жирними і товстими курками» і вселяють, що на них ніколи не подивиться ні один хлопець, що в цьому світі їм не місце. А в «космічних далях» вони будуть самі красиві і витончені, у них не буде відбою від хлопців і т. д.
Хлопцям, ці гади вселяють те, що вони «прищаві і невдачливі юзери і ламер», що вони «марно коптять похмурі сірі будні», і нічого їм в житті не світить. А в космосі вони будуть щасливими і успішними і т. д.
В даному варіанті так само, постійно присутній принцип візуальної сугестії: картинки з зображенням рейок і потяги, «фотошоп» не існуючих підлітків, які з задоволеними обличчями «стрибнули з даху багатоповерхового будинку і т д.
Подібних варіантів дуже багато. Батькам, у даному випадку, необхідно постійно перевіряти ті сторінки і контент, який відвідують їх діти. В іншому випадку, до біди не далеко!
|
Категорія: 11-й клас | Додано: 09.03.2017
|
Переглядів: 605
| Рейтинг: 0.0/0 |
|