Вплив скасування деяких радянських законів на суспільство (Твір–міркування)
Зараз багато школярі чують, особливо, від старшого покоління, що при Радянському Союзі було жити набагато краще. Що, мовляв, багато Законів, які стимулювали працю, на жаль, давно скасовані. Так, насправді, добре жилося в той час, або наші бабусі і дідусі спеціально нас обманюють і все перебільшують? Як можна досить просто з'ясувати, трохи покопавшись в архівах – ні! Вони кажуть сущу правду.
Щоб це довести, розглянемо кілька законів, які були скасовані.
Було при Радянському Союзі, такий, дуже потрібний і корисний Закон, як «Про дармоїдство». Особисто я вважаю, що цей Закон необхідно терміново відновити. Раніше, якщо людина не працювала більше 3-х місяців, у нього стаж переривався, а якщо більше півроку, то без зазначення поважної причини, чому він не працює, його могли притягнути до кримінальної відповідальності. Та й, хто пам'ятає, роботу, хоч якусь, але знайти було набагато простіше. Чоловік, який не міг працевлаштуватися, просто, підходив до свого дільничного, за місцем прописки, і вони разом йшли в центр зайнятості.Там, за Законом, у 3-х денний термін, його зобов'язані працевлаштувати. Якщо ж цього не відбувалося, то вже начальник Центру зайнятості починав серйозно «потіти». Він зобов'язаний був дати офіційне пояснення в міліцію, вказавши не менше 3-х об'єктивних причин, чому працевлаштування поки неможливо. Так само, він зобов'язаний був вказати приблизні терміни працевлаштування.
А що відбувається зараз? Повна вакханалія. Дуже багато «плачуться в жилетку», що немає роботи. Нічого подібного! Роботи немає тільки для ледарів. Звичайно, ніхто відразу не буде платити зарплату 50-70 тис. рублів і вище. Починати потрібно з малого! Ті ж, хто це розуміють, через деякий час, досить не погано себе почувають в матеріальному плані.
До речі, ті, хто не працюють, «ложаться» на плечі платників податків. Податок по безробіттю, на жаль, не скасований.
Був ще й інший закон, який забороняв жебрацтво. На жаль, на початку 90-х, він так само, був скасований. Чим, до речі, породив безліч ледарів і нахлібників. Якщо слідувати статистичними даними, то зі ста чоловік, максимум, тільки п'ятеро дійсно потребують матеріальної підтримки. Інші ж йдуть «клянчити» кожен день, як на роботу. І ніхто і ніколи не змусить їх працювати і приносити людям користь. А в матеріальному плані вони мають в тиждень більше, ніж викладач школи в місяць. Хто винен в цьому явищі? Відповідь проста, як білий день: ми самі.Значить, нам дуже просто дістаються гроші, якщо ми так просто віддаємо їх абсолютно не знайомим людям.
Не варто перераховувати всі Закони, які були скасовані. Суть справи не в цьому. Може, варто їх переглянути, внести корективи, відповідно до часу і відновити? Може, тоді і життя стане трохи краще?
|
Категорія: 11-й клас | Додано: 06.04.2017
|
Переглядів: 536
| Рейтинг: 0.0/0 |
|