Чи не втратив, а знайшов
Одного разу, на уроці вчителька розповіла нам одну притчу про батька і сина. Як батько навчив сина праці. І задала нам додому написати твір, як ми розуміємо слова батька «не втратила, а знайшов». Я ніяк не могла зрозуміти, про що мені писати. Як це можна щось втратити, але і в той же час знайти. З цим питанням я звернулася до свого батька. Попросила, щоб він мені пояснив як це.
Папа навів дуже простий і доступний приклад. Він пояснив на прикладі навчання. Я витрачаю багато часу на школу, роблю уроки, але при цьому я нагромаджую безліч різних знань, які мені будуть потрібні в майбутньому. Ось і виходить, що я як би втрачаю час, але в той же час це не дарма. Я отримую набагато більше, то, що мені потрібно буде все моє життя - знання. І тут я зрозуміла суть сказаного батьком в тій притчі.
Якщо задуматися про все, що відбувається, то можна зрозуміти, що ніщо просто так не робиться. Потрібно щось віддати, щоб щось отримати. Але ціна завжди того варто. І якщо мама не пускає нас гуляти, а просить допомогти їй по господарству, задумайтеся, щось обов'язково ви з цього виграєте. Наприклад, ви станете хорошою і вмілої господинею, для своєї майбутньої сім'ї і їм не доведеться червоніти за вас. Ви зможете вчити своїх дітей правильно робити якісь потрібні речі. Зрештою, ви будете найкращою і слухняною дочкою для коханої мами. Молодші сестри захочуть брати з вас приклад.
Потрібно запам'ятати, ні приклавши ніяких труднощів і сил до справи, ніколи не вийде доброго результату. А якщо результат перевищив усі ваші очікування, значить ціна того варта. Ось і виходить, що ви нічого не втратили, а тільки знайшли.
|
Категорія: ?-й клас | Додано: 26.02.2019
|
Переглядів: 347
| Рейтинг: 0.0/0 |
|