Чому треба берегти навколишнє середовище?
Кожна сучасна людина бажає жити в комфортних умовах, тому намагається зробити місце свого проживання затишним і функціональним, витрачаючи багато грошей на ремонт, меблі і дорогу сучасну техніку. Планета Земля – це теж наш будинок. Але в значно більших масштабах, і ми повинні дбати навіть краще, ніж про своїх будинках і квартирах. Однак, наша зона комфорту, на жаль, занадто вузька. Той радіус, який охоплює цей простір – вкрай малий. Він поширюється лише на наше житло. Все, що далі одвірка – нам чуже.Як наслідок, на вулицях перед вікнами можна спостерігати скупчення безстороннього сміття, а так само ансамбль з моторошно розбитих тротуарів і доріг. Благо, існують добрі люди на Землі. Мешканці будинків своїми силами беруться латати діри в асфальтованих стежинах. І лише на власному ентузіазмі створюють сприятливі умови для життя. Саме завдяки такому пласту добропорядних громадян можна побачити проблиски чогось світлого.
Держава також дбати про охорону навколишнього середовища. Став часто помічати велике скупчення працівників спеціальних служб місцевих установ, які пов'язані з прибиранням територій, прилеглих до їх ділянки. Зрідка сам допомагаю волонтерам, а так само простим робітником з їх не зовсім простим завданням. Завдяки своїм деяким потуг - зумів познайомитися з деякими законами, які спрямовані на збереження навколишнього середовища. Правила охорони природи прописані в екологічному праві. Головними з них є: раціональне використання ресурсів, охорона природи й екологічна безпека.Раціональне використання має на увазі під собою дбайливе, ощадливе їх використання. Під охороною навколишнього природного середовища розуміється збереження такої її якості, при якому можливі, по-перше, збереження, захист і відновлення здорового стану і цілісності екосистеми Землі; по-друге, збереження біорізноманіття. Екологічна безпека являє обмеження викиду підприємствами шкідливих для здоров'я людини і оболонок планети речовин.
Сучасна система міжнародної охорони навколишнього середовища починається з Конференції ООН, що пройшла в Стокгольмі в 1972 році, хоча деякі міжнародні екологічні угоди, зокрема, щодо охорони морського середовища, були підписані ще до цієї конференції. Однак саме після Стокгольмської конференції активізувалася нормотворча діяльність по охороні навколишнього середовища на національному і міжнародному рівнях.
Але досі людина ще багато в чому варвар, і його споживацьке ставлення до природних ресурсів планети призводить до виснаження її багатства. Так давайте дбати про довкілля нашої рідної планети, не забуваючи про неї в гонитві за грошима і владою!
|
Категорія: ?-й клас | Додано: 22.11.2018
|
Переглядів: 522
| Рейтинг: 0.0/0 |
|