Глобалізація – це дуже цікавий процес, який приносить досить багато користі не тільки для зовнішньої економіки, але і для прогресу всього світу. Глобалізація з'явилася разу після етапу капіталізму, саме тоді всі країни світу почали об'єднуватися для того щоб вирішити питання не тільки бідності, але й воєн. Так само відкрилися нові вікна для торгівлі та обміну знаннями. У наш час продаж здійснюється по всьому світу, більш просунуті країни укладають спеціальні угоди щоб разом здійснювати розробку нововведень. Таким чином економіка набула загальний характер.З одного боку я вважаю, що це добре, але з іншого це не зовсім справедливо. Люди хоч і стали відкритими, але те, що відбувається в одній країні, тепер може вплинути на іншу. Політичних негараздів стало більше, так як є право вступати у військові конфлікти, спонсорувати одну із сторін і так далі.
Зараз людям легше вести бізнес, можливостей стало більше, а економіка набула прозорість. Отримувати необхідні ресурси, обмінюватися досвідом, запрошувати іноземні уми – тепер все це цілком нормально. У всіх людей на планеті з'явився шанс проявити себе. Ми стали дійсно більш відкриті, поняття як інша нація і ненависть потихеньку починає зникати. Адже тепер можна спокійно мати друзів з різних станів і менталітету.
Однак далеко не всі країни торкнулася глобалізацію. Багато не захотіли відкрито ввести справи, тому інтеграція для них не пройшла.. Для того, щоб працювати з іншими країнами, щоб вести бізнес без конфліктів та непорозумінь, необхідно зрозуміти людину з іншої країни, з якою ти працюєш. Це дає нові можливості для розвитку, для того, щоб почати розбиратися у своїй роботі краще.
Глобалізація подарувала можливість аналізувати досвід інших країн, тим самим тепер можна працювати з більш оптимальним умовам і технологій. Із-за того що успіх однієї країни залежить від іншої, тепер немає сенсу приховувати нові технології і відкриття. Так відбувається, тому що люди знають, що знання, якими вони поділилися повернутися до них збільшеними, завдяки відмінно виконаної продукції. Глобалізація є новим кроком до розвитку.
Тому незабаром ті країни, які протистоять глобалізації будуть стояти на межі. Їм у будь-якому випадку, рано чи пізно доведеться її прийняти.
|