Як я ставлюся до нецензурних словами
Кожне слово має якесь значення, а, отже, містить у собі певний сенс. Навіть такі слова, як нецензурна лексика, теж дають певну інформацію. Але, тільки це ніяк не відноситься до сказаного. Ці слова говорять про те, що той, хто їх використовує або погано вихований, або у нього дуже обмежений словниковий запас. Іноді такі непристойні слова говорять про надлишок емоцій.
Але я особисто вважаю, що яка б причина не була, за якою ці слова використовуються, немає виправдання цьому явищу. Нецензурна лексика принижує і тієї людини, яка нею користується, і того, хто опинився поруч, і змушений чути ці непристойні слова. Можна і потрібно вивчати рідну мову. На жаль, неналежні слова є частиною нашого багатого спадщини. І від них нікуди не піти. Але, одна справа знати, що є такі нелітературні слова, а зовсім інша справа – збагачувати свій словниковий запас цим покидьком суспільства, показником низького рівня розвитку особистості.
Нерідко можна зустрітися з таким явищем, коли пристойні слова навмисно замінюються нецензурними. Це є показником того, що людина, яка так робить, позиціонує себе окремо від суспільства, це його спосіб виділитися. Але гідний даний метод? Навряд чи. У всякому разі, авторитет ця людина заслуговує лише у тих, хто і сам не визнає себе членом цивілізованого суспільства.
На жодному підприємстві не будуть терпіти людину, яка не може висловлюватися у межах норми високоморального суспільства. А значить, у дорослому житті, якщо людина прагне до успіху, до кар'єри, що допоможе йому вести гідний спосіб існування, і стати завдяки цьому щасливим, непристойні слова не знадобляться. До якого майбутнього готує себе підліток, що досліджує глибини нецензурної лексики? Питання риторичне.
|
Категорія: ?-й клас | Додано: 26.02.2019
|
Переглядів: 314
| Рейтинг: 0.0/0 |
|