Прийшов час, коли у кожного підлітка є технічний друг. І це добре, адже ці взаємини обопільні. Я, наприклад, захоплююся здатністю комп'ютера швидко і логічно діяти. А мій ноутбук при цьому теж не може без мене обійтися. І при необхідності завжди радий допомогти. Він дає в повній мірі мені інформацію по будь-якому питанню, показує як цими знаннями найкраще користуватися. А я оснащую його поліпшеними версіями потрібних і нових програм. Мало того, але я спеціально з нового навчального року вирішив поглиблено вивчати програмування. Це ціла наука, здатна розширити кругозір в питаннях комп'ютерних технологій і оснастити вправністю кожного користувача.
Щоб комп'ютер став другом, людина повинна побачити в ньому не тільки засіб для ігор. Цього не достатньо. Потрібно більше дізнатися про можливості хоча б однієї будь-якої програми, навчитися працювати з нею. Тоді, як і з одним, ми краще пізнаємо можливості і нас, як особистості, і свої таланти. Починаємо відточувати якості і прагнути до кращого. Це зробить нас більш підготовленим до дорослого життя, допоможе вибрати спеціальність.
Багато, хто має комп'ютер та інтернет, не до кінця розуміють, навіщо їм це треба. А адже вони володіють мрією багатьох поколінь, що жили до нас. Навіть у наших батьків не було можливості мати кожному свій особистий ноутбук. З його допомогою можна дзвонити (через скайп), писати листи, та так, що їх в цю ж хвилину буде читати або один, або тисячі чоловік, в залежності до кого хочуть звернутися. Можна фотографувати, з можливістю редагування зображення, читати книги, готувати презентації, грати в різні ігри, завантажувати рецепти страв, самому ремонтувати автомобіль, і так далі. Список можна продовжувати до декількох томів. І це ще не межа, вчені розробляють нові можливості цього технічного дива. І то, як ми будемо користуватися всім цим, є показником, наскільки ми хочемо дружити зі своїм комп'ютером.
|