Вчення - виховання характеру
Саме в школі закладаються основні наші знання і вміння, виявляються здібності. Це стосується не тільки знань предметів, а й вміння дружити, прощати, знаходити спільну мову з людьми. Це наша основа, яка обов'язково стане в нагоді в майбутньому. Потім ми будемо лише розвивати всі ці якості, тому що вчитися можна все життя. Адже належить дізнатися і освоїти стільки всього цікавого.
Завдяки тому, що ми вчимося, ми дізнаємося не тільки нові відомості про життя, а й виховуємо свій характер. Саме завдяки отриманню нових знань, ми прагнемо вдосконалюватися, виховувати в собі кращі людські якості, покращувати риси характеру.
Люди почали вчитися ще з незапам'ятних часів. Від того, скільки ми вкладемо в себе знань, буде залежати наше життя, наші успіхи і перемоги. Далеко не завжди були такі умови навчання, як зараз у нас. Люди вчилися і у воєнний час. Разом з новими знаннями, вони виховували в собі риси характеру, які змогли застосувати після війни: завзятість, терпіння, взаємовиручка, сміливість. Зараз ми маємо набагато більше можливостей для саморозвитку і ними треба користуватися. Вчення полягає не тільки в основних предметах. Вирішення конфліктних ситуацій, спілкування з однолітками дають можливість кожному з нас виховати найкращі риси свого характеру і викорінити негативні його властивості.
Буває, що ми лінуємося, коли робимо уроки, але це обов'язково потрібно робити, адже це дозволяє навчитися бути дисциплінованим, цінувати і правильно розподіляти свій час, не давати розслаблятися в той момент, коли потрібно зібратися з думками. Хтось витрачає на цей процес одну годину, хтось чотири, але в підсумку ми все одно повинні досягти поставленої мети, бути наполегливими і рішучими. Це загартує наш характер і дозволить в майбутньому не відступати перед труднощами.
|
Категорія: ?-й клас | Додано: 26.02.2019
|
Переглядів: 311
| Рейтинг: 0.0/0 |
|