Вівторок
11.02.2025
08:07
Нові твори
Чому я хочу бути поліцейським?

Який подарунок краще всього?

Піонерський табір

Літо 2023 року

Лист для батьків, чому мені потрібно завес...

Теми творів
Хобі Родина здоров'я цирк літо канікули зима Улюблена Тварина іграшки Новий рік Улюблений фільм Улюблений квітка день народження Мій Клас улюблений вчитель Моя Кімната Перший Сніг Андерсен творчість навчання Вчинки Дідусь Рідне Місто квіти осінь Короленка космос Врубель Комарів Саврасов Полєнов Грабар Нестеров Решетніков Тургенєв Прислів'я маршак Україна ВІЙНА Єршов Д. Дефо природа доброта Фантастика свята ЛЕГЕНДИ їжа байки Чехов Сусіди Лермонтов улюблена іграшка Бредбері спорт Підручник Куїнджі Рідний Край Лєсков гомер Пришвін казки Герасимов Маковський Васнєцов Левітан Шишкін Распутін Дж. Свіфт Дж. Лондон міфи щастя Ж. Верн Дитинство Великдень Домашня Тварина Конан Дойл Сестра література Абрамов Некрасов Як я провів літо Дж. Олдрідж Масниця весна О. Генрі Відпочинок Пушкін Івашкевич пукирев васнецов попов Перов Андрєєв Прізвиська Гоголь Салтиков-Щедрін екологія Платонов Крилов Побут Юон Карамзін іграшка професії Мрія Сервантес Шекспір Магія зощенко Грін Паустовський традиції праця Заздрість бальзак Слово О Полку Ігоревім зимові канікули мама Фонвізін Грибоєдов церква фільми Мольєр Батьківщина зло Островський Армія мистецтво ліс світ Добро толстой знання США село китай краса Літні Канікули Гумільов Оскар Уальд Тато тварини Гончаров історія Достоєвський тютчев айтматов Горький Бунін Кафка поезія дружба Ким Я Хочу Стати Джек Лондон Індія книга Єсенін кіно Улюблений Предмет Релігія Єрофєєв вчитель Купрін Солженіцин Музика Булгаков Ахматова театр Медицина Хемінгуей школа наука Васильєв Комп'ютер вільна тема
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Шкільні твори
Головна » Твори » ?-й клас

Жінки - Герої Великої Вітчизняної війни: Антоніна Петрова

Твір/реферат на тему "Жінки - Герої Великої Вітчизняної війни: Антоніна Петрова"

Антоніна Петрова з перших днів війни просилася на фронт, але отримувала відмови - вона була на хорошому рахунку в Лужском райкомі комсомолу і там не хотіли втрачати прекрасного зав.сектором обліку. В середині липня 1941 року їй "пощастило" - командир формується ленінградського винищувального батальйону народного ополчення майор Лукін запросив Петрову в цей загін в якості санинструктора. Він одразу попередив молоду жінку, що воювати доведеться на найнебезпечніших ділянках фронту і про те, що не виключена можливість виконання бойових завдань в оперативному оточенні або в тилу ворога.Антоніну це попередження не зупинило.

Антоніна Петрова була не зовсім типовим санінструктором - вона скоріше була бійцем загону, який бере активну участь у бойовій операції, і, як би"сумісництвом", виконує ще і роль санинструктора. Вона була відчайдушна - завжди сама викликалася на виконання найнебезпечніших завдань. В бою вела себе рішуче - якщо раптом закінчувалися боєприпаси, сміливо вступала в рукопашний бій і, заволодівши трофейною зброєю, продовжувала бій. Ну а після бою починала виконувати свої прямі обов'язки саниструктора - надавати першу медичну допомогу пораненим товаришам.

У серпні 1941 року її, як вже досить досвідченого спеціаліста по диверсійній роботі, відрядили для постійної роботи в тилу ворога - до партизанського загону, що діяв в оперативному тилу фашистів на Ленінградському напрямку. 4 листопада 1941 року, будучи в дозорі розвідзагону з 11 осіб, Антоніна Петрова помітила засідку карателів. Але зауважила вона засідку вже тоді, коли сама вийшла з укриття. Тоня розуміла, що фашисти її побачили. "Треба попередити розвідників про засідці", - миттєво промайнуло у неї в голові.Але кричати про засідці було не можна - фашисти відразу зрозуміють, що за партизанкою хтось йде ще і тоді може загинути вся розвідгрупа. Незважаючи на те, що часу на роздуми у неї практично не було, Антоніна приймає єдино вірне в її ситуації рішення - вона просто відкрила вогонь по ворогу з автомата. Бій був дуже коротким - вона була на відкритому просторі, а фашисти в укритті. Але завдяки цьому бою іншим бійцям розвідзагону вдалося уникнути загибелі, правда за життя своїх бойових товаришів Тоня заплатила...

8 квітня 1942 року Антоніні Василівні Петрової (14.03.1915 - 04.11.1941) було присвоєно звання Герой Радянського Союзу (посмертно). 



Категорія: ?-й клас | Додано: 22.03.2017
Переглядів: 597 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
avatar