Вівторок
11.02.2025
06:58
Нові твори
Чому я хочу бути поліцейським?

Який подарунок краще всього?

Піонерський табір

Літо 2023 року

Лист для батьків, чому мені потрібно завес...

Теми творів
Хобі Родина здоров'я цирк літо канікули зима Улюблена Тварина іграшки Новий рік Улюблений фільм Улюблений квітка день народження Мій Клас улюблений вчитель Моя Кімната Перший Сніг Андерсен творчість навчання Вчинки Дідусь Рідне Місто квіти осінь Короленка космос Врубель Комарів Саврасов Полєнов Грабар Нестеров Решетніков Тургенєв Прислів'я маршак Україна ВІЙНА Єршов Д. Дефо природа доброта Фантастика свята ЛЕГЕНДИ їжа байки Чехов Сусіди Лермонтов улюблена іграшка Бредбері спорт Підручник Куїнджі Рідний Край Лєсков гомер Пришвін казки Герасимов Маковський Васнєцов Левітан Шишкін Распутін Дж. Свіфт Дж. Лондон міфи щастя Ж. Верн Дитинство Великдень Домашня Тварина Конан Дойл Сестра література Абрамов Некрасов Як я провів літо Дж. Олдрідж Масниця весна О. Генрі Відпочинок Пушкін Івашкевич пукирев васнецов попов Перов Андрєєв Прізвиська Гоголь Салтиков-Щедрін екологія Платонов Крилов Побут Юон Карамзін іграшка професії Мрія Сервантес Шекспір Магія зощенко Грін Паустовський традиції праця Заздрість бальзак Слово О Полку Ігоревім зимові канікули мама Фонвізін Грибоєдов церква фільми Мольєр Батьківщина зло Островський Армія мистецтво ліс світ Добро толстой знання США село китай краса Літні Канікули Гумільов Оскар Уальд Тато тварини Гончаров історія Достоєвський тютчев айтматов Горький Бунін Кафка поезія дружба Ким Я Хочу Стати Джек Лондон Індія книга Єсенін кіно Улюблений Предмет Релігія Єрофєєв вчитель Купрін Солженіцин Музика Булгаков Ахматова театр Медицина Хемінгуей школа наука Васильєв Комп'ютер вільна тема
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шкільні твори
Головна » Твори » 6-й клас

Твір за картиною Шишкіна «Ранок у сосновому бору»

Картина «Ранок у сосновому лісі» належить перу Івана Івановича Шишкіна. Цей твір є однією з найславетніших його робіт. Художник заслужив славу прекрасного фахівця з пейзажів, а також експерта з рослинності в середній смузі. Його полотна дуже майстерно відображають витонченість і виразність російських степів і лісів.

На зазначеній картині представлений сосновий ліс. На передній план висунуто трохи старих дерев. Вони плавно переходять в дрімучий бір на задньому плані. Ці дерева зображені дуже виразно. Вид старих сосен свідчить про їх величезних розмірах. І разом з тим він говорить про їхній дивній силі. Старі дерева поступаються свої місця насувається зеленої порослі. Одне з дерев тут повалено і з якихось причин зламане навпіл.

Найяскравіші персонажі картини – ведмеді, відображені на передньому плані. Це величезна бура ведмедиця і троє її маленьких дитинчат. Двоє з них захоплені грою впав на дереві. Їх мама пильно стежить за ними, щоб вони не звалилися, адже один з них піднявся дуже високо. Третє її чадо зафіксовано в кумедній позі на задніх лапах і спиною по відношенню до глядача. Ведмежа що побачив далеко в гущавині і намагається розгледіти це якомога краще. Можливо, він просто милується природою.

Цікавий факт полягає в тому, що домальовуванням ведмедів займався співавтор даного твору Костянтин Аполлонович Савицький. Ймовірно, з цієї причини ці тварини чудово вписалися в представлений пейзаж, а також виділяються своїми цікавими позами і густий забарвленням.

У картині утворилося протиставлення: з одного боку загибле впало дерево, з іншого – енергія життя в образі трьох гравців ведмежат.

Судячи по тутешньому освітленню, схід відбувся зовсім недавно. Ще навіть туман не розсіявся. Відчуття від бору не похмурі. Він насичений світлом і теплом, що зазвичай властиво березовим гаях.

У мене склалася сильна симпатія до даної картині. По-перше, на ній дуже природно зображений вітчизняний сосновий ліс. По-друге, коли я з батьками був у лісі у пошуках грибів, ягід, я запам'ятав дивовижне відчуття, коли покидаєш темний ліс, виходиш на узлісся, то бачиш приглушений сонячне світло. Він пробивається крізь дерева і приносить позитивні емоції. І коли я милуюся цією картиною, то згадую ті хвилюючі миті.

При довгому розгляданні картини можна побачити нові цікаві фрагменти, не помічені раніше. Коли я знову відвідаю Третьяковської галереї, то неодмінно постою довше у цього видатного полотна. Адже я впевнений, що в картині завжди є те, що вкрай складно передати з допомогою репродукції. 



Категорія: 6-й клас | Додано: 10.04.2016
Переглядів: 1077 | Теги: Шишкін | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
avatar