Твір на тему «Жадібність», 6-й клас
Жадібність є тією межею в характері людини, яка анітрохи не прикрашає його. Жадібність являє собою пристрасть людини володіти безліччю різних благ і відмовою в тому, щоб ділитися з ким-то. Це проявляється у привласненні собі матеріальних цінностей, бажання володіти більшою владою, приковувати до себе підвищену увагу. Для такої людини немає верхньої межі в прагненні володіти чимось хорошим у цьому житті.
Жадібність завжди вважалося чимось негативним, що не красить людей. При наявності жадібності ми не помічаємо оточуючих нас людей, все робиться на благо себе. Наукові дослідження показали, що почуття жадібності притаманне кожній людині на Землі.
З самого народження батьки вчили мене, що жадібність не приводить до чого хорошого. Це досить проста істина, яку, на жаль, засвоюють не всі люди. В ті миті, коли відчуваю бажання одноосібно щось привласнити, то намагаюся максимально далеко відійти від цього предмета.
На своєму життєвому шляху я часто стикався з жадібними людьми. Спілкування з такими людьми ніколи не призводило до чогось хорошого. Безумовно, вони мають усе, що їм потрібно, але у них відсутнє найголовніше – повага зі сторони рідних і друзів.
Діти з народження чують від батьків, що спочатку необхідно поділитися з ними. Звичайно, вони не беруть те, що їм пропонують діти, але в ході такого діалогу формується в дитині хорошу якість. Саме з таких невеликих кроків і починається боротьба з жадібністю. Весь фундамент гарної поведінки у людей формується з самого дитинства, тому виховання в сім'ї має важливе значення. Батьки на власному прикладі повинні показувати, що ділитися – це здорово.
Мені здається, що кожна людина трохи жадібний від природи. Головне, щоб це почуття придушувалося. Потрібно розуміти, якщо ми з кимось ділимося, то і з нами згодом будуть ділитися. Пам'ятайте про те, що якщо ви щось відірвете від себе, то не залишитеся голим і босим надалі. Натомість ми будемо отримувати набагато більше, як у матеріальному, так і в емоційному плані.
|