Найважче випробування, яке може випасти на долю людини, це зрада. Адже зраджують саме ті люди, від яких ти не чекаєш зради - самі дорогі і рідні.
Чи можна і чи потрібно прощати зраду? На це питання дуже важко відповісти. Звичайно ж, зрадив один раз, може зрадити знову. Але, з іншого боку, кожен заслуговує на другий шанс. Хто-то пробачає зраду, боячись втратити близьку і рідну людину, інші-не можуть довіряти людині, котрий передав один раз.
Зрадити можна не тільки людини. Змінити можна собі, Батьківщині. Зрада завжди суворо каралися як законом, так і людським презирством. Зрада самому собі не вимагає покарання та осуду суспільством. Втратити самого себе і є найстрашніше покарання для людини.
Звичайно ж, прощати чи не прощати зраду справа суто особиста. Моя думка, що продовжувати ставлення з зрадили тебе людиною не слід. Можна пробачити зраду, але людини зрадив слід викреслити зі свого життя і навчиться жити без нього, як би це не було важко.
Причиною зради служать боягузтво і жадібність. Не слід оточувати себе людьми, яким притаманні ці якості.
Зрада здатна зруйнувати життя людини, змусити страждати. Звичайно ж, зрада в особистих стосунках не порівнянно зраді державних масштабах. Якщо прощення чи не прощення близької людини, це особиста справа кожного з нас, то зрадників Батьківщини прощати не можна.
Є речі, які святі, і не підлягають обговоренню. Однією з таких речей є відданість і любов до Батьківщини. При будь-яких обставин, зрада Батьківщині не припустима, і повинна каратися законом.
|