Мій улюблений художник - Іван Іванович Шишкін
Якщо задуматися про живопису, то можна перерахувати велику кількість зарубіжних і вітчизняних художників, які широко відомі у всьому світі. Кожен з них індивідуальний представленою тематикою, напрямками та жанрами. Основні з них це реалізм, пуантилізм, романтизм, неореалізм, натуралізм, модернізм, лучізм, модерн, кубізм, імпресіонізм, графіка, веризм, бароко, абстракціонізм та інші.
Мені дуже подобаються пейзажі, на яких зображена природа рідної країни. Тому одним з моїх улюблених художників-пейзажистів є Іван Іванович Шишкін. Я вважаю, що саме йому, як нікому іншому дуже успішно вдалося відобразити багату російську природу у своїх творах.
Іван Іванович Шишкін народився 13 січня 1832 року в Єлабузі, де проходило його дитинство. Він закінчив Московське училище живопису і Петербурзьку Академію мистецтв. Його життя склалося так, що деякий час він жив у Німеччині та Швейцарії. Там він часто відвідував різні художні майстерні. Одна з них була в Цюріху і належала Р. Коллеру. Все це значно впливало і надихала його на створення подальших пейзажів. Хоча більшу частину свого життя Іван Іванович Шишкін все-таки провів у Петербурзі.Він часто їздив по містах і селах Росії, отримуючи нові натурні враження для своїх картин.
Деякі з його видатних пейзажів визнані класикою російської живопису. Вони настільки відомі, що їх легко впізнають люди з інших країн світу. Мені дуже подобаються його полотна, на яких зображений ліс або дерева: «Корабельна гай», «Дуби», «Папороті в лісі», «Лісові далі», «На півночі дикому», «Дубовий гай», «Сосновий бір», «Ліс ввечері», «Золота осінь» та інші. Найбільш улюблена моя картина «Ранок у сосновому бору». По-моєму, немає жодної людини, який би не захоплювався милими ведмежатами з ведмедицею в ранковому лісі.Де сонячні промені з усіх сил намагаються прорватися крізь сплетені крони високих дерев, а тіні майстерно підкреслюють глушину старого соснового бору.
Зараз картини Івана Івановича Шишкіна можна побачити у Третьяковській галереї, Державному Російському музеї Санкт-Петербурга, в Тульському художньому музеї, в музеях мистецтв Нижнього Новгорода, Рязані, Самари, в Таганрозької галереї, і в інших місцях нашої країни. Деякі роботи також зберігаються за кордоном, у багатьох відомих музеях різних країн світу.
|
Категорія: 8-й клас | Додано: 05.01.2017
|
Переглядів: 691
| Рейтинг: 0.0/0 |
|