Четвер
21.11.2024
22:02
Нові твори
Чому я хочу бути поліцейським?

Який подарунок краще всього?

Піонерський табір

Літо 2023 року

Лист для батьків, чому мені потрібно завес...

Теми творів
Хобі Родина здоров'я цирк літо канікули зима Улюблена Тварина іграшки Новий рік Улюблений фільм Улюблений квітка день народження Мій Клас улюблений вчитель Моя Кімната Перший Сніг Андерсен творчість навчання Вчинки Дідусь Рідне Місто квіти осінь Короленка космос Врубель Комарів Саврасов Полєнов Грабар Нестеров Решетніков Тургенєв Прислів'я маршак Україна ВІЙНА Єршов Д. Дефо природа доброта Фантастика свята ЛЕГЕНДИ їжа байки Чехов Сусіди Лермонтов улюблена іграшка Бредбері спорт Підручник Куїнджі Рідний Край Лєсков гомер Пришвін казки Герасимов Маковський Васнєцов Левітан Шишкін Распутін Дж. Свіфт Дж. Лондон міфи щастя Ж. Верн Дитинство Великдень Домашня Тварина Конан Дойл Сестра література Абрамов Некрасов Як я провів літо Дж. Олдрідж Масниця весна О. Генрі Відпочинок Пушкін Івашкевич пукирев васнецов попов Перов Андрєєв Прізвиська Гоголь Салтиков-Щедрін екологія Платонов Крилов Побут Юон Карамзін іграшка професії Мрія Сервантес Шекспір Магія зощенко Грін Паустовський традиції праця Заздрість бальзак Слово О Полку Ігоревім зимові канікули мама Фонвізін Грибоєдов церква фільми Мольєр Батьківщина зло Островський Армія мистецтво ліс світ Добро толстой знання США село китай краса Літні Канікули Гумільов Оскар Уальд Тато тварини Гончаров історія Достоєвський тютчев айтматов Горький Бунін Кафка поезія дружба Ким Я Хочу Стати Джек Лондон Індія книга Єсенін кіно Улюблений Предмет Релігія Єрофєєв вчитель Купрін Солженіцин Музика Булгаков Ахматова театр Медицина Хемінгуей школа наука Васильєв Комп'ютер вільна тема
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шкільні твори
Головна » Твори » 8-й клас

Значення контрасту як художнього прийому

Твір по розповім Л. Н. Толстого «Після балу». 8 клас.

Сюжет розповіді "Після балу" відображає емоції люблячого людини, яка зіткнулася з суворою дійсністю. В основі твору лежать реальні події, про яких письменник дізнався під час свого навчання в університеті. Його брат полюбив дівчину, був готовий з нею одружитися, але коли дізнався, на скільки жорстокий її батько до беззахисним людям, передумав і перестав навіть спілкуватися з цією сім'єю, скриплячи серцем.

Основним художнім прийомом у творі є контраст. На початку розповіді головний герой сповнений любові, він обожнює свою дівчину і знаходиться в дружніх стосунках з її батьком. Головний герой - добра людина, не здатний зробити якийсь злий вчинок. Чоловік захоплюється ставним батьком дівчини. Для свого віку він виглядає чудово. Наш герой безумовно був неймовірно радий тому, що його любов взаємна. Він дуже боявся того, що все ж щось може зіпсувати його щастя і передчуття не підвело його.Юнак став свідком страти, яку проводив батько його коханої. Він був на стільки жаху, що навіть не міг нічого зробити. На його очах жорстоко били беззахисного солдата. Він бачив його очі, бачив, скільки болю йому приносить кожен удар. Обставини змінили бездоганного батька дівчини. Він вже не здається таким ідеальним. Головний герой пішов швидким кроком, але протягом довгого часу в його вухах дзвеніли благання солдата про помилування і виразний голос кричить і контролюючого побиття полковника. Полковник помітив юнака, але зробивши вигляд, що не впізнав його, відвернувся. Любов і захоплення, яке огортало хлопця на початку розповів змінило розчарування.

Саме використання автором контрасту допомагає нам краще зрозуміти стан героїв, їх внутрішні переживання.



Категорія: 8-й клас | Додано: 06.10.2019
Переглядів: 262 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
avatar