Субота
08.02.2025
21:51
Нові твори
Чому я хочу бути поліцейським?

Який подарунок краще всього?

Піонерський табір

Літо 2023 року

Лист для батьків, чому мені потрібно завес...

Теми творів
Хобі Родина здоров'я цирк літо канікули зима Улюблена Тварина іграшки Новий рік Улюблений фільм Улюблений квітка день народження Мій Клас улюблений вчитель Моя Кімната Перший Сніг Андерсен творчість навчання Вчинки Дідусь Рідне Місто квіти осінь Короленка космос Врубель Комарів Саврасов Полєнов Грабар Нестеров Решетніков Тургенєв Прислів'я маршак Україна ВІЙНА Єршов Д. Дефо природа доброта Фантастика свята ЛЕГЕНДИ їжа байки Чехов Сусіди Лермонтов улюблена іграшка Бредбері спорт Підручник Куїнджі Рідний Край Лєсков гомер Пришвін казки Герасимов Маковський Васнєцов Левітан Шишкін Распутін Дж. Свіфт Дж. Лондон міфи щастя Ж. Верн Дитинство Великдень Домашня Тварина Конан Дойл Сестра література Абрамов Некрасов Як я провів літо Дж. Олдрідж Масниця весна О. Генрі Відпочинок Пушкін Івашкевич пукирев васнецов попов Перов Андрєєв Прізвиська Гоголь Салтиков-Щедрін екологія Платонов Крилов Побут Юон Карамзін іграшка професії Мрія Сервантес Шекспір Магія зощенко Грін Паустовський традиції праця Заздрість бальзак Слово О Полку Ігоревім зимові канікули мама Фонвізін Грибоєдов церква фільми Мольєр Батьківщина зло Островський Армія мистецтво ліс світ Добро толстой знання США село китай краса Літні Канікули Гумільов Оскар Уальд Тато тварини Гончаров історія Достоєвський тютчев айтматов Горький Бунін Кафка поезія дружба Ким Я Хочу Стати Джек Лондон Індія книга Єсенін кіно Улюблений Предмет Релігія Єрофєєв вчитель Купрін Солженіцин Музика Булгаков Ахматова театр Медицина Хемінгуей школа наука Васильєв Комп'ютер вільна тема
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шкільні твори
Головна » Твори » 9-й клас

Характеристика героїв в поемі "Євгеній Онєгін"

А. С. ПУШКІН. "ОБРАЗ ЄВГЕНІЯ ОНЄГІНА."

В поемі "Євгеній Онєгін" А. С. Пушкін намагається в образі головного героя Євгенія Онєгіна показати дорослішання молодої людини, її здатність змінювати своє життя; набираючись життєвого досвіду, умнея, робити відповідні висновки, намагатися виправити свої помилки.

На початку поеми автор представляє нам Євгенія Онєгіна, як молодого аристократа, воспитывавшемся гувернером французького походження. Під його керівництвом Євген добре вивчив і полюбив літературу, навчився поводитися у світському товаристві, став справжнім столичним аристократом. Але при всьому цьому, він навчався неохоче, вчився "чого-небудь і як-небудь" і веде життя "золотого молодої людини", тобто відвідує бали, театри, прогулюється по Невському проспекту, практично не відрізняючись від молоді свого часу.Але відмінність все ж є: Євген більше утворений в культурному сенсі, більш благородний. І це його благородство, його тверезий холодний розум виділяють його на тлі дворянського суспільства. Але таке виховання швидко призводить до того, що Онєгін розчаровується в дворянській життя, до того, що цікаво інший дворянській "золотої молоді". Йому набридає шум світського товариства і він вирішується зайнятися політичною діяльністю. Але будучи баламутом від природи, він не доводить і цю справу до кінця. Він веде життя "без мети, без праць".Виїхавши в село, герой ставиться до простих людей благодушно, милосердно, але він не замислюється над їхніми проблемами, над їх долею. Його більше мучить та порожнеча, яка оселилася в його душі.

Зломлений душевно, Онєгін залишає село і їде подорожувати по Росії. Ці мандри дають йому можливість ожити, зробити переоцінку свого минулого життя, своїм колишнім захопленням і зрозуміти, наскільки порожня і безплідна його життя пройшла. На початку поеми Онєгін - молодий красень-франт, одягнений по моді. Він ретельно стежить за своєю зовнішністю, збираючись на бал або в театр, він може по кілька годин сидіти перед дзеркалом. Любитель танців і жінок, цей гульвіса легко заводить романи і так само легко розлучається з жінками.Точно так само він залишив і Тетяну, молоду красиву дівчину, що закохалася у нього. Але він не зміг оцінити її чистої і ніжної любові. І тільки побродивши по Росії і переосмисливши своє життя, він розуміє, що він любить цю чисту, добру дівчину. Він повертається до неї, але - на жаль - пізно. "Я іншому віддана і буду вік йому вірна"...

В поемі "Євгеній Онєгін" А. С. Пушкін показує молодої людини, який розгубив життєві цінності, але знаходить в собі сили зрозуміти свої помилки і відродитися знову. 



Категорія: 9-й клас | Додано: 30.03.2017
Переглядів: 1216 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
avatar