Твір на тему «Проблема сирітства», 9-й клас
Всі ми чули про сирітство. За словником сирота - це дитина, який втратив одного або обох батьків. Тобто, якщо вони померли. Але в наш час це поняття стало трохи розширеним для нас. Сиротами стали називати тих дітей, яких забрали з сім'ї. Це коли батьки не можу більше стежити за своїм вашим і віддають їх в дитячий будинок, а деякі і зовсім просто викидають. Найчастіше це трапляється в сім'ї з наркоманами, алкоголіками або психічно хворими людьми. Їх позбавляють батьківських прав. Держава вирішила названу проблему.
Навіть у літературі висвітлена ця тема. Наприклад, твори "Морозко", "Крихітка-Хаврошечка". Там діти осиротіли, як це може статися і в житті. Діти тепер терплять знущання від інших батьків, сестер, братів і оточуючих осіб. У житті це трапляється не так вже і рідко. На це вказує більшість творів.
Література, яка створена в 20 столітті, навіть вона не залишила у спокої названу тему. Наприклад, вірш Некрасова "Плач дітей". Читаючи його, одразу ж уявляється безвихідне становище дітей. Дуже хочеться їм допомогти, забрати їх і любити все життя.
У воєнні роки ще можна було пояснити появу проблеми сирітства. Але зараз вже зовсім інший час. Це просто кинуті діти. Батьки є, але вони відмовилися від свого чада в силу якихось обставин. Діти стали нікому не потрібні. І в даний час все це тільки збільшується, така ситуація набирає обертів. Я думаю, що письменники не обходять цю тему і це добре. Вони вчать нас життя і показують як може статися. А також вони вказують на те, як робити не можна. Та й взагалі, є можливість просто побачити і відчути все те, що відчувають бідні дітки.А батьки, завдяки таким творам вчаться любити і чути свого власного дитини. Можна сказати, що це допомагає абсолютно всім.
Не можна кидати своїх дітей. І неважливо, які вони. Все можна виправити, якщо постаратися. Не варто взагалі заводити дитину, якщо немає бажання з ним возитися.
|